Fashion LIVE! Talk vol.3/2016

Aktuálne
Na treťom Fashion LIVE! Talku svoju tvorbu predstaví Michaela Bednárová, ktorá stojí za značkou Puojd. Hlavnou témou nášho rozhovoru bude spolupráca s rôznymi klientmi a dôležité míľniky vo vývoji značky. Michaela nám prezradí, ako sa textilný dizajn prelína s inými odbormi a čo sa nové na Puojde chystá.

Textilná dizajnérka Michaela Bednárová je absolventkou Katedry textilnej tvorby na Vysokej školy výtvarných umení v Bratislave. Počas štúdia absolvovala študijnú a po skončení školy aj polročnú pracovnú stáž vo Fínsku.
V roku 2008 založila vlastnú značku Puojd, v ktorej začala spracúvať ideu úplne nového prístupu k slovenskému suveníru. Odevy a doplnky posiate štylizovaným slovenským štátnym znakom, klasmi zo slovenských polí, či mapky Slovenska tvoriace kravský vzor, sa stali charakteristickou črtou značky a zožali úspechy nielen medzi jednotlivcami, ale i u slovenských a medzinárodných firiem – Volkswagen Slovakia, Západoslovenská energetika, Slovnaft, Slovenská národná galéria, Kancelária prezidenta Slovenskej republiky a iné.
Značka Puojd sa postupne rozšírila i o módne kolekcie reflektujúce rôzne témy zo života moderného človeka a výrobu autorských textílií navrhnutých na mieru módnym návrhárom či interiérovým dizajnérom – Lenka Sršňová, Marcel Holubec W., Nice Architects, Tuli a iné.


Vstup je voľný, tešíme sa na vás!

Michaela Bednárová
www.puojd.sk
 

NEWSLETTER

Dostávaj aktuálne informácie z príprav Fashion LIVE! a všetkých sprievodných podujatiach do svojej schránky!
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×